
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| RoHS | Compliant |
| Min Supply Voltage | 1 V |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Threshold Voltage | 5 V |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Reset | No Manual Reset |
| Type | Voltage Supervisory |
| Packaging | Tube |
| Output Type | Open Collector / Drain |
Stock: 3790
Distributors
pcbx
Unit Price$0.38814
Ext.Price$0.38814
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38814 | $0.38814 |
| 10 | $0.31803 | $3.18030 |
| 25 | $0.31205 | $7.80125 |
| 50 | $0.27477 | $13.73850 |
| 100 | $0.24194 | $24.19400 |
